Projekty

DItero realizuje różnorodne projekty zgodne z celami statutowymi fundacji. Wiele z nich realizowanych jest przy udziale dotacji ze środków publicznych i prywatnych. Niektóre projekty realizujemy ze środków własnych Fundacji pochodzących z opłat od rodziców dzieci oraz darowizn i innych form działalności odpłatnej pożytku publicznego. Na liście poniżej oraz na kolejnych podstronach prezentujemy szczegółowe informacje o dotychczas zrealizowanych projektach wraz z podaniem źródła dofinansowania oraz informacjami o wykonanych zadaniach:

Zrealizowane projekty

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.